E-terra3

Creat de orion3, Oct 04, 2016, 02:38 AM

« precedentul - următorul »

orion3

Buna ziua,
In cursul lunii iulie am depus la Calarasi un dosar avand ca obiect"Prima inreg UI"pe E-terra 2.Dupa mai mult de 45 de zile observand ca pe site ANCPI nu apare nicio informatie despre dosar,am sunat acolo(eu fiind din Bucuresti)si am fost informat ca dosarul are referat de completare si anume faptul ca trebuie sa incarc documentatia in E-terra 3.Intr-un final am obtinut parola pentru E-terra 3(Bucurestiul si Ilfovul inca nu lucreaza cu el)si am incercat sa fac ceea ce mi s-a cerut,dar nu gasesc solutia.Ajung la editarea documentatiei,dar butonul "Date Tehnice" nu este editabil,cred eu,datorita faptului ca in E-terra 2 nu am selectionat niciun imobil.Apasand pe butonul "Validare",apare mesajul "Eroare-nu ati introdus niciun imobil pentru a fi salvat".Nu am depus de-a lungul timpului dosare decat pe Bucuresti si Ilfov,iar aici pe E-terra 2 la nr CF colectiva si  NC se punea/pune cate un punct,nu se cereau/cer aceste numere.Asa am procedat si aici cand am depus documentatia,daca exemplul de pe sit-ul ANCPI asa era,am banuit ca pe toata tara e la fel.
Revenind,se poate edita partea tehnica in acest caz?Multumesc!

Marian

Daca ati depus pe e-Terra2 si intre timp a fost implementat e-Terra3, cred ca o veti lua de la capat, ca mine!
Si, ca o gluma, intrebati-l pe Ghita!

John Doe

S-a mai intamplat asa si alte dati la modificari ale sistemului informatic.
Inspectorii aveau termen sa solutioneze toate cererile inregistrate, si cel mai simplu a fost sa le dea la toti referate de completare/respingere care nu s-au mai afisat si pe site fiindca intra sistemul celalalt, si fara intrari de dosare ce sa afiseze?

vilicad

salutare
 are cineva idei in legatura cu E_Terra3, oare nu fiunctioneaza ?

John Doe

Avem foarte multe idei, citeste cele doua topicuri despre E-Terra3 cu impresii pozitive si negative.