Caut job

Creat de ace, Mar 09, 2016, 03:19 PM

« precedentul - următorul »

ace

Caut job topograf/ajutor topograf, colaborare/angajare in Bucuresti.
Mai multe detalii pe mail: E-mail .

maxterry

Si eu caut ceva stabil de peste 1 an de zile si nu am gasit nimic...Desi am lucrat in domeniul masuratorilor topografice timp de peste 30 de ani si nu i-mi sunt straine sistemele GPS, Statiile Totale sau softurilede prelucrare date...Dar nimeni nu are nevoie de asa ceva!

John Doe

Nu intotdeauna e cel mai bine sa fii angajatul cuiva, incearca si pe cont propriu.

maxterry

Ca sa incerci pe cont propriu, i-ti trebuie aparatura, softuri, mijloace de transport si...lucrari, d-le John Doe. si cand banii lipsesc cu desavarsire, nu ai nici o sansa!

John Doe

In principiu da, totul depinde cum vezi lucrurile. Cunosc oameni care au inceput cu soft piratat si cu aparate imprumutate, cautau clienti pe unde puteau sau luau de la cei cu prea multe lucrari. Iar acum dau de lucru altora.

As vrea sa te pot ajuta fara sa te contrazic. Nu gasesti serviciu, da? nasol, dar inca n-a venit potopul; incearca sa vezi care e problema dar la modul real, incearca sa vezi ce solutii ar fi, ortodoxe sau nu chiar. Lamentarile nu vor folosi niciodata nimanui.

PS: si eu sunt angajat, si nu in Bucuresti deci cam asta e tot ce pot face. Bafta!

edi_matei

Avem locuri disponibile in Arges. Astept un CV la adresa E-mail

iacob_geodezie

Daca sunteti interesati, sunt câteva locuri de munca permanente disponibile in Irlanda (topograf sau asistent topograf). Pt mai multe detalii contactati-ma la numărul de telefon: 00353860115388, sau trimiteți-mi un email cu CV-ul atasat.