Programul National de cadasttru si carte funciara 2015-2023

Creat de marginean, Apr 29, 2015, 10:13 PM

« precedentul - următorul »

Mit

@severcoman

Noi cunoastem problema; ar fi mai bine sa-i spui lu' Ponta (lui Dragnea... nu mai are sens).
Mai greu e sa-i spui poporului care e-n transa de cand cu cadastrul asta gratuit...

severcoman

Citat din: Mit...ar fi mai bine sa-i spui lu' Ponta (lui Dragnea... nu mai are sens).
Mai greu e sa-i spui poporului care e-n transa de cand cu cadastrul asta gratuit...

i-as spune, da' nu stiu in ce faza il prind: ori ca deputat, ori ca prim ministru!
sau poate ca presedinte de partid...ar fi mai bine sa ne spuna EI ce pronostic dau!

rock4ever

Va fi exact ca la legea 165... vre-o 3-4 ani nu se va intampla nimic, pe urma o sa dea din colt in colt, o sa se prelungeasca termenul de cateva ori dupa modelul aratat mai sus de severcoman la legea 18, si uite asa o sa se faca 2030...si cine stie ce va fi atunci...poate nu mai trebuie facut

Mit

Pan'acuma... cam MULTE... neterminate; si vorba unuia, "...si urmeaza multi altii".

http://www.ancpi.ro/images/Rezultate_inregistrare_sistematica_28_02_2015.pdf

John Doe

Am mai vaut din astea (nu eu personal, noi), stim ce s-a intamplat - ce motive as avea sa cred ca acum va fi altceva? Istoria se repeta, personajele sunt aceleasi.