Main Menu

Soft

Creat de DraghiciVictor, Aug 19, 2014, 05:53 PM

« precedentul - următorul »

DraghiciVictor

Ce parere aveti despre softul TopoGraph? Daca ar fi sa il compar cu pachetul topoLT+profLT ce ar avea in plus sau in minus? Sunt tentat sa il achizitionez cu toate ca am topoLT pentru ca am auzit ca genereaza anexe cadastrale, se pot genera si profile longitudinale si transversle cu alte cuvinte, este un soft complet. Daca sunt colegi care il utilizeaza doresc sa imi spuna si mie pareri si eventual o recomandare! Numai bine!

skp

Folosesc AnexeCad si Topolt. Am folosit si topograph acum 5 ani, am incercat de curand si versiunea actuala si mi se pare ok. Depinde cu ce te obijnuiesti. Toate fac cam acelasi lucru. Te sfatuiesc sa incerci si AnexeCad. Mi se pare mai flexibil si suportul tehnic este super ok. Singurul "dezavantaj" este ca nu este integrat in CAD.

stonex

sal. Are careva kitul trial pentru topograph6.0?

Anton Pann

am instalat de curand windous 10. Nu am posibilitatea sa vad numele fisierelor dwg , poate am facut o setare gresita sau este de la Win10 . Cum se poate deschide o fereastra cu numele fisierelor active sau sa apara numele lor in vreo bara ??.