Leica Geo Office

Creat de kdastristu, Mai 15, 2014, 06:28 PM

« precedentul - următorul »

kdastristu

Salutare!
Recomandati-mi va rog un site de unde pot descarca free programul mentionat!
Multumiri anticipate!!! :)

Kaleh

Depinde care Geo Office... Daca vrei doar Geo Office Tools (pt. transfer date, lucru cu fisiere, creare format, etc.) contacteaza orice utilizator de Leica, programul este free, pe vremuri venea statia totala cu un CD in cutie. Acum noile Leica nu prea mai sunt Leica...

sbstwdiow

Salut scrie o adresă de email și î-ți trimit

mmiraute

Salut, ma tot chinui sa instalez un LGO care sa mearga pe un win 10 64... doar pt transfer date de la statie si nu reusesc de nici o culoare.... se tot blocheaza la check satellite availability.
Am incercat si cu o versiune de Flex Office fara sa se licentieze doar ca sa treaca de acea eroare si tot nu merge.
Cunoaste cineva un fix sau un work arround ?!?

John Doe

Stiu multi care au dat peste probleme cu win 10, indiferent ce zice microsoft. Una din solutii ar fi sa-ti faci o virtual machine pe 64 biti, dar pe Win XP sau 98. Eu am pe XP si nu mai am probleme de incompatibilitate.

mmiraute

Asta era ideea sa nu mai fol virtuala ca am si pot sa fac si treaba asta.... dar am cunostiinte ca merge si pe win10 cu 64 de biti.... de aceea vreau sa il fac si eu sa mearga.

John Doe

Poate ai o versiune prea veche de LGO.

marbotond

Salutare, am un LGO 8.3. Imi lipseste tabul TS-Processing. Am incercat sa gasesc in configuratia programului dar n-am gasit. Am descarcat diferite versiuni LGO dar in fiecare versiune lipsea tabul TS-Processing. Aveti o idee pentru rezolvarea problemei ori puteti sa-mi trimiteti o versiune LGO in care este activ tabul TS Processing? Multumesc

Mit

8.3 ???
Bravo colegu', esti in bani... Oare ?!

In bara de jos a LGO ai diferite casete: View/Edit, GPS-Proc... etc
Click dreapta si setezi/activezi in caseta ce-ti apare TPS-Proc
 :hi:
PS Sper ca te pricepi si la calcule precum vad...   :hi:

topo2011

Cine are nevoie de ajutor pt a instala LGO 7 in win 10 sa ma contacteze.Merge fara virtual machine