Cadastru online verificare CPXML

Creat de iznogood, Aug 15, 2013, 10:04 AM

« precedentul - următorul »

severcoman

da, ar putea fi un mod civilizat de verificare, insa nu sunt reprezentate anumite imobile (chiar din cele actualizate, electronice);

Mit

" E foarte vara, frate. "
Bravo !
 :hi:
PS Comanda "export all to dxf" se poate implementa ?

vali_costea

#3
Citat din: Mit" E foarte vara, frate. "
Bravo !
 :hi:
PS Comanda "export all to dxf" se poate implementa ?
Cam mult doriti! :hi:

vali_costea

#4
Citat din: iznogoodhttp://app.anothergisblog.com

enjoy
 :)
Bravo, BRavo,Bravo.

kkndkk


John Doe


zolitakacs


goguletz

Felicitari. Ai creat exact produsul de care aveau nevoie toti autorizatii de cadastru din Romania.

Mit

BAIATU' @iznogood a avut cateva interventii pe forum legate de acest aspect : geoportal, metadate, INSPIRE, etc. si ne-am cam luat de el p'acolo. Ce a facut el, n-a facut ANCPI-ul; sau poate o fi de la ANCPI tipul, mai stii? :uimit:

Ca sa vad daca ma-ncalec c-o lucrare vecina mergeam la OCPI, faceam cerere, asteptam, mai faceam un drum... Oricum platim coordonatele furnizate de OCPI asa ca de cheltuiala n-am scapat, dar macar accesul la informatie este mai facil.

Oricum, pe langa felicitari, merita sa-i si MULTUMIM.   :hi:  :hi:  :hi:

Modificat de Mit (15-08-2013 21:21:26)

vio30


c_pascu

Ceva mai bun nu am vazut de cand e forumul....

merlin

Va cred,dar la mine nu apar straturile,fundalul e alb, la incarcarea fisierului CPXML apare mesajul "Eroare acces date-S-a intamplat o eroare la preluarea informatiilor",
la cautare imobil "S-a identificat o eroare la operatia de cautare. Va rugam verificati parametrii si reincercati."
Exista anumite setari ce trebuie facute?

zolitakacs

#13
Citat din: merlinVa cred,dar la mine nu apar straturile,fundalul e alb, la incarcarea fisierului CPXML apare mesajul "Eroare acces date-S-a intamplat o eroare la preluarea informatiilor",
la cautare imobil "S-a identificat o eroare la operatia de cautare. Va rugam verificati parametrii si reincercati."
Exista anumite setari ce trebuie facute?


In Firefox am patit la fel. Dar in Internet Explorer merge perfect.

John Doe

La mine merge si cu Firefox, probabil va lipseste vreun plugin.