dezbatere publica noul regulament

Creat de ancka, Dec 13, 2012, 11:07 AM

« precedentul - următorul »

mihaela


                  poate cineva sa-mi spuna cat ma costa inchirierea unui GPS pentru masurarea a 3 puncte de retea, in judetul Brasov? Si de unde as putea inchiria GPS-ul?


               

John Doe


                  De exemplu: http://www.firmecadastru.ro/brasov" target="_blank">http://www.firmecadastru.ro/brasov
Ce era asa de greu?



               

Mit


                  
mihaela a scris:

poate cineva sa-mi spuna cat ma costa inchirierea unui GPS pentru masurarea a 3 puncte de retea, in judetul Brasov? Si de unde as putea inchiria GPS-ul?


... curat dezbatere publica.



               

dtoni


                  murar chiar...


               

Arhimede


                  Dupa parerea mea eliminind posibilitatea de a primi nota de completare si primind respingere pentru orice virgula lipsa din documentatie se doreste blocarea activitatii de cadastru sporadic , sau daca nu si-a dat seama coana agentie nu va dura mult si va incepe cu modificarea regulamentului


               

severcoman


                  "Se discută probleme, se analizează/Ce nu merge bine, ce incomodează"


               

djxhouse


                  a trecut 9 luni, si inca nu a aparut noul regulament.


               

John Doe


                  Trebe cezariana probabil...


               

bad wolf


                  pai si care-i problema? A fost dezbatut si au azuns la concluzia ca nu trebuie schibat nimic. Raman 634&co.

_______________________________________
Sper sa gasesc cararea corecta !


               
Sper sa gasesc cararea corecta !

severcoman


                  
bad wolf a scris:

pai si care-i problema? A fost dezbatut si au azuns la concluzia ca nu trebuie schibat nimic. Raman 634&co.


"Din două una, daţi-mi voie: ori să se revizuiască, primesc! dar să nu se schimbe nimica; ori să nu se revizuiască, primesc! dar atunci să se schimbe pe ici pe colo, şi anume în punctele esenţiale... Din această dilemă nu puteţi ieşi... Am zis!"



               

severcoman


                  ...s-a mai trecut un an !...