planuri 1 2000 jud Neamt

Creat de simia, Mar 18, 2012, 09:45 PM

« precedentul - următorul »

simia

Ma poate ajuta cineva cu planuri 1:2000 sau 1:10000 din partea de est a jud Neamt ? Multumesc!

brindusica

In general se gasesc la primariile pe unde ai treaba. oamenii sunt destul de amabili. eu am doar niste planuri la 5000.

symplu

Buna seara.
As avea si eu nevoie de ajutorul celor de prin jud. Neamt, mai precis comuna Girov. Au ai mei un pamant in zona, in extravilan, si nu se inteleg rudele intre ele. A fost facut un raport de expertiza, dar la prima vedere nu are nici o legatura cu realitatea. Probail a fost intocmit de un "expert" de expert cum, banuiesc, ca ati intalinit si voi pe parcursul activitatii. Ma intereseaza orice material, dwg/tiff/sid/ chiar jpeg sau scanate. Nu vreau sa ma folosesc de ele in nici un alt scop decat informativ. Am fost in zona acolo, dar fiind topograf de meserie nu m-au servit cu nimic, ca au crezut ca le iau painea de la gura.

M-ar interesa un copie dupa un plan parcelar, sau de  incadrare in zona, cu parcelele din extravilanul comunei. Daca va ajuta un print screen dupa google earth cu zona care ma intereseaza in mod special, am sa-l atasez ulterior.

Va multumesc anticipat. Va pot oferi la schimb materiale din jud. Galati, daca aveti nevoie (si nu neaparat la schimb. oridecate ori aveti nevoie, daca va pot ajuta am sa o fac.)

Multumesc incaodata.
_____________________________
e-mail: E-mail

symplu

zona care ma intereseaza


580/326px 45.9KB

traian j

#4
Citat din: sympluzona care ma intereseaza

Aveţi aici un orto cu zona care vă interesează, poate vă va fi de ajutor...Baftă!

http://dl.transfer.ro/Girov_NT_-transfer_RO-08may-0f676c.zip

symplu

Da e foarte bun. Multumesc din suflet. Daca e nevoie de ceva de pe raza Galatiului, cu cea mai mare placere.
O zi frumoasa va urez si multumesc din nou.